Ana hedefimiz, Beyaz Eşya ve Kombi arızalarında sizlerin,
kandırılmasını engellemek ve Sincan, Eryaman, Etimesgut ve Yenikent'teki müşterilerimize “akıllı seçimler” sunmaktır.

Fatih BANK Kimdir?

Beyaz Eşyalarınız, kombileriniz ve diğer tüm elektronik cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunlara çevrimiçi ücretsiz hizmet sağlayan ekibimiz, büyük veri bankasıyla tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. Youtube kanalımızdan hergün yüzlerce müşterimizin sorunu yanıtlayıp yardımcı olmayı kendimize ilke edindik.

25 Yıllık kombi ve beyaz eşya teknisyeni, müzisyen ve komedyen Fatih Bank; her zaman tüketicinin yanında tutumu, sağladığı dürüst ve yüksek hizmet kalitesi, ve tüketiciyi aldatmaya çalışan servislere karşı olan tavrıyla, sadece Ankara’daki değil, tüm Türkiye’deki tüketicileri bilgilendirmektedir.

Fatih BANK Kimdir? diye sorduğunuz da detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken youtube kanalımıza ziyaret etmeniz olacaktır. Bu kanal'da Fatih BANK kimdir'in cevabını bulacaksınız.

Sincan’da bulunan “Bank Beyaz Eşya ve Kombi Servisi” olarak da; Eryaman, Etimesgut, Yenikent, Batıkent, Ümitköy, Çayyolu ve Sincan’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara merkezli başlayan destek servisleri, internet aracılığıyla canlı anlatımlar, video kayıtları, arızanıza doğrudan uygun kullanıcı kılavuzları, hata karşılıkları gibi büyük veri bankasıyla ücretsiz devam etmektedir. Tüketicilerin de katılımıyla büyüyen destek sayfalarıyla, binlerce sorun yaşayan ve anında çözüm arayan kullanıcılarımıza rehber olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sorununuz uzaktan bilgiyle çözülebilir konumda olduğu sürece, destek ekibimiz 7/24 ücretsiz hizmet vermeye devam edecektir. Sonsuza dek!

Youtube Kombi Servisi ve Beyaz Eşya Kanalımıza: Abone Olun

Ankara Sincan, Eryaman, Etimesgut, Yenikent, Batıkent, Çayyolu ve Ümitköy için servis kaydı oluşturun: Kombi ve Beyaz Eşya Servis Formu

Fatih BANK Fotoğrafları

TOP