Beyaz Eşya Kombi Servis Hizmetlerimiz

Fatih BANK Beyaz Eşya ve Kombi Servisi olarak sizlere  7 x 24 Ankarada hizmet vermektedir. Beyaz Eşya veya Kombinizin arızası ne olursa olsun Ankarada olmasanız bile web sitemiz üzerinden soru sorabilirsiniz.

Ankara'da ikamet ediyorsanız Sincan, Eryaman, Etimesgut, Elvankent, Yaşamkent, Bağlıca, Çayyolu, Ümitköy, Konutkent, Mesa Koru, Dodurga, Türkkonut ve çevresinde bizden hizmet alabilirsiniz.

Çamaşır Makinası Servisi

Ankara'da hizmet veren servisimiz her marka ve model çamaşır makinesini Sincan, Eryaman, Etimesgut, Yenikent, Batıkent, Çayyolu ve Ümitköy semtlerinde gerçekleştirmektedir. Himzet verdiğimiz bazı markalar; Vestel, Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Regal, Süsler, Samsung, Profilo ve diğer markalar.

Bulaşık Makinası Servisi

Ankara'da hizmet veren servisimiz her marka ve model Bulaşık makinesini Sincan, Eryaman, Etimesgut, Yenikent, Batıkent, Çayyolu ve Ümitköy semtlerinde gerçekleştirmektedir. Himzet verdiğimiz bazı markalar; Vestel, Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Regal, Süsler, Samsung, Profilo ve diğer markalar.

Buzdolabı Servisi

Ankara'da hizmet veren servisimiz her marka ve model Buzdolabınızı Sincan, Eryaman, Etimesgut, Yenikent, Batıkent, Çayyolu ve Ümitköy semtlerinde tamir ve servisini gerçekleştirmektedir. Himzet verdiğimiz bazı markalar; Vestel, Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Regal, Süsler, Samsung, Profilo ve diğer markalar.

TOP